Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tento týden kontaktujeme všechny naše zákazníky, abychom se ujistili, že informace které od nich máme jsou aktuální.
Logo SaltPay

Jsme SaltPay a pomáháme malým a středním podnikům růst

Chceme, aby se z malých kaváren, květinářství, kosmetických salonů, kadeřnictví, autodílen a dalších malých a středních podniků co nevidět staly úspěšné firmy, kterým se ve všech směrech daří. Vytváříme proto komplexní řešení, které dává podnikatelům do rukou všechny nástroje, které potřebují od začátku budování svého byznysu až po jeho růst. Zároveň jim dává čas navíc, který mohou věnovat tomu nejdůležitějšímu – péči o své zákazníky. Co přesně naše řešení dokáže? Umíme poskytnout platební terminály s nejnižším transakčním poplatkem, pokročilý pokladní systém nebo věrnostní program napojený na platební kartu. Na pár kliknutí se majitelé firem dostanou k důležitým přehledům o svém byznysu: o tržbách, nejprodávanějších položkách nebo skladových zásobách. To jim dává jedinečnou příležitost zefektivnit svůj provoz – třeba do pár sekund vyexportovat faktury účetnímu, automaticky naskladnit zboží nebo si zkontrolovat aktuální návštěvnost podniku odkudkoli.

Z Česka pochází pokladní systém Storyous. Ten se nejdřív soustředil hlavně na gastro, ale ambice měl už od svého zrodu mnohem větší. Brzy proto pronikl i do dalších zemí a oborů. Nyní už má dohromady 5 500 zákazníků nejen tady v Česku, ale taky ve Španělsku, Polsku i na Slovensku a aktuálně dál expanduje do Maďarska a Chorvatska.

Naše hodnoty

Zákazník je na prvním místě

A proto s ním budujeme dlouhodobý vztah.

Vaše problémy jsou naše problémy

O naše zákazníky se staráme a upřímně zajímáme.

Říkáme věci na rovinu, tak jak jsou

Jsme upřímní a to nám pomáhá udržovat stabilní vztahy.

Ptáme se

Snažíme se důkladně porozumět každému problému a najít vhodné řešení.

Stojíme si za svým

Děláme kompromisy, ale nebojíme se prosadit svůj názor.

Srdcem podnikatelé

Neseme zodpovědnost za každý krok, který uděláme.

Budoucnost technologií

Věříme, že s technologiemi dosáhneme víc.

V jednotě je síla

Každý z nás je členem týmu - SaltPay rodiny.

Vítězný postoj

Stav naší mysli je klíčový pro ty nejlepší výsledky.

Chceš být součástí týmu ambiciózních lidí a pomáhat podnikům růst?

Jsme tým mladých ambiciózních lidí, který pracuje na naplnění společné vize: pomáhat malým a středním podnikům vyrůst. A růst tu pomáháme i lidem. Připoj se k víc než 1 500 člennému týmu, který má pobočky v Anglii, Portugalsku, Maďarsku nebo třeba na Islandu a v Jihoafrické republice a přilož ruku k budování globální fintech společnosti. Začít můžeš u nás v Česku, kde buď rozšíříš naši 80 člennou posádku v pražských kancelářích nebo nám pomůžeš rozjet jeden z našich HUBů v Brně, Ostravě, Plzni nebo Zlíně. V Česku ale tvoje cesta rozhodně nemusí končit. Zázemí globální firmy ti dává ideální možnost se vypracovat a po pár měsících vycestovat třeba do Londýna, Porta nebo Budapešti. Talenty rádi podporujeme na cestě k plnění jejich vlastních snů. Najdi si u nás svoje místo a vyzkoušej, jaké to je být součástí globální společnosti se skvělou firemní kulturou.

Poznej, co je to SPIRIT!

Spirit je to extra navíc, co jste ochotni udělat, protože vidíte, že je to potřeba a je vám jedno, že to nemáte v popisu práce. To extra navíc, co vkládáme do produktu, abychom naše zákazníky potěšili a překvapili. To extra navíc, proč se v pondělí těšíme do práce.

 

Proč jsme si vybrali práci v SaltPay?

„Není to jen o vývoji skvělého produktu. Je to také o procesu, kterým produkt vzniká, týmové práci a jedinečné zkušenosti, kterou díky tomu získáš.“

Veronika | Frontend Developer

 

„Miluju moderní a pokrokové technologie. Proto je pro mě SaltPay perfektní match. Co mě přesvědčilo byl tzv. trial day. Potkala jsem se s mými budoucími kolegy a zažila si s nimi pracovní den nanečisto. na nečisto.“

Jana | Data Analyst