Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Logo SaltPay

59000

obchodníků

770

zamestnanců

0

zemí

0

poboček

Jsme SaltPay a pomáháme malým a středním podnikům růst

Chceme, aby se z malých kaváren, květinářství, kosmetických salonů, kadeřnictví, autodílen a dalších malých a středních podniků co nevidět staly úspěšné firmy, kterým se ve všech směrech daří. Vytváříme proto komplexní řešení, které dává podnikatelům do rukou všechny nástroje, které potřebují od začátku budování svého byznysu až po jeho růst. Zároveň jim dává čas navíc, který mohou věnovat tomu nejdůležitějšímu – péči o své zákazníky. Co přesně naše řešení dokáže? Umíme poskytnout platební terminály s nejnižším transakčním poplatkem, pokročilý pokladní systém nebo věrnostní program napojený na platební kartu. Na pár kliknutí se majitelé firem dostanou k důležitým přehledům o svém byznysu: o tržbách, nejprodávanějších položkách nebo skladových zásobách. To jim dává jedinečnou příležitost zefektivnit svůj provoz – třeba do pár sekund vyexportovat faktury účetnímu, automaticky naskladnit zboží nebo si zkontrolovat aktuální návštěvnost podniku odkudkoli.

Z Česka pochází pokladní systém Storyous. Ten se nejdřív soustředil hlavně na gastro, ale ambice měl už od svého zrodu mnohem větší. Brzy proto pronikl i do dalších zemí a oborů. Nyní už má dohromady téměř 4 000 zákazníků nejen tady v Česku, ale taky ve Španělsku, Polsku i na Slovensku a aktuálně dál expanduje do Maďarska a Chorvatska.

Naše hodnoty

Zákazník je zákazník. Tečka.

A proto s ním budujeme dlouhodobý vztah.

Jednoduše

Zkrátka tak, aby to usnadnilo podnikání.

Změna a odvaha je náš život

Protože jedině se změnou rosteme.

Hrajeme fér hru

Jenom tak dokážeme dělat velké věci.

Spirit

Rádi uděláme o krok navíc.

Náš tým

Jsme tým mladých ambiciózních lidí, který pracuje na naplnění společné vize: pomáhat malým a středním podnikům vyrůst. A růst tu pomáháme i lidem. Připoj se k víc než 800 člennému týmu, který má pobočky v Anglii, Portugalsku, Maďarsku nebo třeba na Islandu a přilož ruku k budování globální fintech společnosti. Začít můžeš u nás v Česku, kde buď rozšíříš naši 70 člennou posádku v pražských kancelářích nebo nám pomůžeš rozjet jeden z našich HUBů v Brně, Ostravě a nebo v Plzni. V Česku ale tvoje cesta rozhodně končit nemusí. Zázemí globální firmy ti dává ideální možnost se vypracovat a po pár měsících vycestovat třeba do Londýna, Porta nebo Budapešti. Talenty rádi podporujeme na cestě k plnění jejich vlastních snů. Najdi si u nás svoje místo a vyzkoušej, jaké to je být součástí globální společnosti se skvělou firemní kulturou.

Poznej, co je to SPIRIT!

Spirit. Jedna z našich pěti hodnot a možná ta nejdůležitější. To extra navíc, co jste ochotni udělat, protože vidíte, že je to potřeba a je vám jedno, že to nemáte v popisu práce. To extra navíc, co vkládáme do produktu, abychom naše zákazníky potěšili a překvapili. To extra navíc, proč se v pondělí těšíme do práce.

 

Proč jsme si vybrali práci v SaltPay?

„Není to jen o vývoji skvělého produktu. Je to také o procesu, kterým produkt vzniká, týmové práci a jedinečné zkušenosti, kterou díky tomu získáš.“

Veronika | Frontend Developer

 

„Miluju moderní a pokrokové technologie. Proto je pro mě SaltPay perfektní match. Co mě přesvědčilo byl tzv. trial day. Potkala jsem se s mými budoucími kolegy a zažila si s nimi pracovní den nanečisto. na nečisto.“

Jana | Data Analyst

 

Chceš být součástí týmu ambiciózních lidí a pomáhat podnikům růst? Přidej se k nám.

Tech Trainer

Dříme v tobě kus řečníka, školitele a technického čaroděje v jednom? Staň se školitelem v Saltpay ! Tvým úkolem bude provádět naše klienty co nejefektivnější instalací našeho systému.

Backoffice Sales Specialist

Pomaháme budovat malé a střední podniky nové generace. Tvoříme ekosystém služeb, který přináší do  provozu moderní řešení pro úplně všechno . Hledáme podporu našeho  sales týmu, takže pokud tě láká obchod a máš blízko ke gastru či technologiím čti dál.

Data Analyst

Data Analytik je klíčovou osobou v našem týmu, jehož primárním cílem je spravovat firemní data na celé jejich cestě a vytvářet reporty jak pro interní účely, tak pro naše klienty. Jak rosteme, roste i naše posedlost daty.

Finance Specialist

Naše mise je jasná – pomáhat malým a středním podnikům s digitalizaci. Zjednodušovat a zlepšovat jejich provoz. Pokud si dobře rozumíš  s čísly, rád/a se učíš novým věcem a zajímají tě podnikové finance, jsi člověk kterého hledáme do finančního týmu.

Front Office Manager/ka

Baví tě dělat lidem kolem sebe radost? Těší tě, když můžeš někomu pomoci a rád/a udržuješ ve věcech pořádek? Napadlo tě vůbec někdy, že by to mohla být tvoje práce?

NodeJs Developer

Stavíme v Node.js. a Vue.js. Naše aplikace běží na Heroku a AWS. Jsme pyšní na naše Scrum, Continoues Delivery, DevOps a párové programování. V současné době přestavujeme celý náš systém na mikroslužby příští generace, integrujeme nové služby třetích stran a zobrazujeme naše služby pomocí API.

Accounting Officer

Naše mise je jasná – pomáhat malým a středním podnikům s digitalizaci a jejich rozvojem. Jsi pečlivá a  dobře si rozumíš  s čísly, a zajímají tě podnikové finance, jsi člověk kterého hledáme do finančního týmu.

Placená stáž

Otevíráme placené stáže v různých oborech od IT až po Sales a umožňujeme tak studentům a absolventům načerpat knowhow v rozvíjejícím se globálním startupu.

Customer Care Agent

Jsme tady od toho, aby se podniky mohly soustředit na to nejdůležitější: vytváření dokonalého zážitku pro hosta. Staň se naším Customer Hero a pomoz nám vytvářet tu nejdůležitější hodnotu – klientskou spokojenost.